20.40

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Tooteliik: Kaitstud päritolunimetusega liköörvein

Päritolu: Hispaania

Tootja: Williams & Humbert

Viinamarjad: Palomino, Pedro Ximenez

Iseloomustus Dry Sack Oloroso 15 YO Solera Especial šerri on poolmagus kangendatud vein, mis on valmistatud kahest viinamarjast – Palamino ja Pedro Ximenez. Laagerdunud 15 aastat Solera meetodil tammevaadis. Merevaiguvärvi. Maitses tunda natuke vürtsisust ja pähkli noote, väikse happesusega. Täidlane ja tasakaalustatud. Pika järelmaitsega.

Toidusobivus: Sobilik aperitiiviks. Soovi korral võib lisada jääd. Soovitame proovida ka pasta, kitsejuustutoitude ja vürtsikate krevettide kõrvale.

Serveerimistemperatuur: 16-18°C

Alkoholisisaldus: 18%

Toote andmed: 37 cl

*****

Auhinnad:

Best of Spain Top 100 Prowein 2016 competition

International Wine & Spirit Competition 2016 – Gold Outstanding

*****

Lisainformatsioon:

Williams & Humbert´i veinikelder asutati 1877 aastal, Sir Alexander Williams´i ning tema abikaasa venna, Arthur Humbert´i, poolt. Tänaseks kuulub Bodegas Williams & Humbert Jerezi sugemetega Medina perekonnale, kus pikaajalised veini valmistamisoskused ja rahvusvahelised müügikogemused pärandatakse põlvest põlve.
Tegemist on ühe maailma mainekama veinitootjaga, mille tooteid müüakse enam kui 80-s riigis. Ettevõtet peetakse suurimaks veinikeldriks Euroopas, mis mahutab üle 60 000 Ameerika tammevaadi erinevate šerride ja brändide valmistamiseks. Tehasele kuulub rohkem kui 1200 aakrit viinamarjaistandusi.
Tehase tuntuimaks kaubamärgiks üle maailma on Dry Sack. Juba 1930. aastate alguses osales Williams & Humbert päritolunimetuse Sherry de Jerez ja Brandy de Jerez loomises.

Tootja koduleht: http://www.williams-humbert.com/en/