Dreamer Delicious White 300cl BIB

Tootefoto on illustreeriv Dreamer Delicious White 300cl BIB
Toode põhilaost otsas
Uuri saadavust: info@finewine.ee

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

17,82 

Vabandame, antud toode on hetkel läbi müüdud

Liitrihind: 5,94 /L

Kogus kastis: 4

Minimaalne ostusumma: 17,82 

Dreamer Delicious White 300cl BIB

Euroopa Ühendus

Global Wine House

300cl

4740158009383

9.5%

Vein

Valge

Poolmagus

Kerge

8 - 10 °C

Iseloomustus

Dreamer Delicious White veini iseloomustavad magusad puuviljanoodid ja maitsevärskus, aroomis ja maitses on tunda värskeid ja eksootilisi puuvilju. Tegemist on hästi tasakaalustatud värske ja kergelt joodava poolmagusa valge veiniga.


Tarbimissoovitus

Sobib ideaalselt kanalihast toitude, kala ja erinevate salatite juurde. Serveerimis temperatuur 8-10°C. Soovikorral lisada jääd.

Salatid, taimetoidud
Suupisted
Vürtsikas

Lisainfo

Dreamer on Eesti armastatuim ja nr 1 veinisari juba 25 aastat! Lisaks on Dreamer üks enimmüüdud veinikaubamärk ka Baltimaades!

Dreameri edulugu Eestis sai alguse 1995.aastal, kui esimesena jõudis turule Late Harvest Chardonnay. Väga heale vastuvõtule järgnesid veinisarja laienemisaastad ning 2004. aastal koondati veinid Dreamer Late Harvest kaubamärgi alla. 2012. aastal sai vein uue välimuse, kaotamata samas oma head hinge ja isikupära. Dreamer valikus on erinevates stiilides veine – nii magusaid kui poolmagusaid, nii pudelis kui pakis.
Tetrapakki villitud Dreamer veinid on mõistlikuks valikuks hinnatundlikumale kliendile, rõhutades keskkonnasäästlikke tarbimisharjumusi ning samas garanteerib tetrapakend Dreamer veini tuntud kvaliteedi.
2021.aasta kevadel lisanduvad veiniperekonda uued Dreamer Delicious 3-liitrised veinid, mis sobivad nii oma rõõmsa pakendi kui soodsama hinna poolest hästi suurematele ja suvistele seltskonnaüritustele. Dreamer 25. juubeliaastal tähistame ja üllatame veel ka uute Dreamer Anniversary veinidega!

Tootja veebileht: http://globalwinehouse.com/eng/our-brands/