Dreamer Delicious Rose 300cl BIB

Tootefoto on illustreeriv Dreamer Delicious Rose 300cl BIB
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

19,08 

Liitrihind: 6,36 /L

Kogus kastis: 4

Minimaalne ostusumma: 19,08 

Dreamer Delicious Rose 300cl BIB

Euroopa Ühendus

Global Wine House

300cl

4740158009406

9.5%

Vein

Roosa

Poolmagus

Kerge

8 - 10 °C

Iseloomustus

Dreamer Delicious Rose veini iseloomustavad magusad puuviljanoodid. Aroomis ja maitses on tunda punaseid marju – eriti vihjeid maasikale ja vaarikale. Tegemist on hästi tasakaalustatud värske ja kergelt joodava poolmagusa roosa veiniga.


Tarbimissoovitus

Sobib ideaalselt kanalihast toitude, kala ja erinevate salatite juurde. Serveerimis temperatuur 8-10°C. Soovi korral lisada jääd.

Salatid, taimetoidud
Suupisted

Lisainfo

Dreamer on olnud 25 aastat enimmüüdud ehk nr 1 veinikaubamärk Eestis! Lisaks on Dreamer üks enimmüüdud veinikaubamärk ka Baltimaades!

Dreameri edulugu Eestis sai alguse 1995.aastal, kui esimesena jõudis turule Late Harvest Chardonnay. Väga heale vastuvõtule järgnesid veinisarja laienemisaastad ning 2004. aastal koondati veinid Dreamer Late Harvest kaubamärgi alla.
2012. aastal sai vein uue välimuse, kaotamata samas oma head hinge ja isikupära.
Dreamer valikus on erinevates stiilides veine – nii magusaid kui poolmagusaid, nii pudelis kui pakis.
Tetrapakki villitud Dreamer veinid on mõistlikuks valikuks hinnatundlikumale kliendile, rõhutades keskkonnasäästlikke tarbimisharjumusi ning samas garanteerib tetrapakend Dreamer veini tuntud kvaliteedi.
2021.aasta kevadel lisandusid veiniperekonda uued Dreamer Delicious 3-liitrised veinid, mis sobivad nii oma rõõmsa pakendi kui soodsama hinna poolest hästi suurematele ja suvistele seltskonnaüritustele. Dreamer 25. juubeliaastal tähistame ja üllatame veel ka uute Dreamer Anniversary veinidega!

Tootja veebileht: http://dreamer.ee/