Devils Bit Mountain Cider 50cl CAN

Tootefoto on illustreeriv Devils Bit Mountain Cider 50cl CAN
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

2,39 

Tootel on miinimum tellitav kogus

Liitrihind: 4,78 /L

Kogus kastis: 24

Minimaalne ostusumma: 7,18 

+ 0,10  pant

Devils Bit Mountain Cider 50cl CAN

Iirimaa

Adams Cider Company Limited

50cl

4740158006535

6.0%

Siider

Kuiv

7 - 9 °C

Iseloomustus

Karge, kuiv ja kange traditsiooniline Iiri õunasiider valmib Dabinett, Michelin ja Ashton Bitter sorti õuntest, mis kasvavad tootjale kuuluvates õunaaedades Devils Bit Mountain mäe jalamil.
Värvuselt hele kuldse varjundiga õlekollane siider pakub aroomis äratuntavaid magushapusid õunu. Puuviljase maitsega naturaalne ja täidlane siider on suurepärane värskendaja! Oma madalama kalorsusega ideaalne alternatiiv õlule. Naturaalselt gluteenivaba.


Tarbimissoovitus

Sobib suurepäraselt praeliha, magushapus kastmes sealiha, siidriste kastmete, kreemiste suppide ning risoto ja pastatoitude kõrvale. Lisaks singi ja külmade lihalõikude, salatite, ulukiliha ning õrnemate karriroogadega.


Lisainfo

Adams Cider Co. on 1994. aastal asutatud Iirimaa suuruselt teine siidri tootja. Nende perekonnale kuulub enam kui 200 000 m² õunaaedu Meath’is ning Tipperary’s. Lisaks külluslikule Iiri pinnasele ja pehmetele vihmadele aitavad suurepäraste siidri õunte kasvamisele kaasa ka tootja poolt peetavad mesilased, kes hoolitsevad õunapuude tolmeldamise eest. Devils Bit Mountain Cider valmib siidrimeister Pat Kearney juhtimisel, kes juba siidrimaja algusaegadest kontrollib kõiki protsesse – alates mesilaste eest hoolitsemisest kuni siidri pudeldamiseni neile endile kuuluvas siidrimajas.

Tootja veebileht: http://www.devilsbit.ie/


Auhinnad

New York International Beer Competition 2016 - Silver Medal in the cider category

New York International Beer Competition 2016 - Best Irish Cider Producer

Great Taste Awards - Gold 2013