De Buris Amarone della Valpolicella Classico Riserva 75cl karbis

Tootefoto on illustreeriv De Buris Amarone della Valpolicella Classico Riserva 75cl karbis
Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

264,00 

Liitrihind: 352,00 /L

Kogus kastis: 3

Minimaalne ostusumma: 264,00 

De Buris Amarone della Valpolicella Classico Riserva 75cl karbis

Itaalia

Valpolicella Classico Superiore

Tommasi Viticoltori

75cl

8004645111505

15.5%

,

Kaitstud päritolunimetusega vein

Punane

Kuiv

Täidlane

16 - 18 °C

Iseloomustus

Groletta nime all tuntud viinamarjaistandus asub Sant’Ambrogio linna lähistel, Garda järve kaldal. Küllaldane päikesevalgus ja õrn jahe tuul on loonud soodsa mikrokliima, mis Valpolicella piirkonnas on pigem ainulaadne. Viinapuude keskmine vanus on 20 a. Käsitsi korjatud viinamarjad asetatakse bambusmattidele kuivama, mis kestab 110 päeva ventileeritud ruumis. Viinamarjad pressitakse jaanuaris ja kääritatakse aeglaselt (30 päeva)
tammevaatides. Malolaktiline fermentatsioon toimub esimese kahe aasta jooksul kaks korda. Vein küpseb Slavoonia tammevaatides, jälgitakse kuu
faase ja aastaaegade muutumist. Järgneb 5 aastat küpsemist. Veini elavas aroomis avanevad lagritsakommid, jaanileivapuu ja nahk, nelk ja šokolaad. Tekstuurilt on vein küps, samas särtsaka karge happega. Täidlane ja ümar, pehmed tanniinid, kaua kestev maitseküllastus. Viinamarjad: Corvina (62%), Corvinone (25%), Rondinella (5%), Oseleta (8%).


Tarbimissoovitus

De Buris on suurepärane meditatsioonivein, kuid sobib suurepäraselt kõikide klassikaliste toitudega nagu metslinnuliha, punane liha, küpsed juustud.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Ulukiliha

Lisainfo

Tommasi on Veneto piirkonna juhtivaid veinitootjaid ja nende perekond on seal veini valmistanud aastast 1902. Nende esivanemate tillukesest veiniaiast Valpolicella Classico alal, on tänaseks välja kasvanud väiksemat sorti veiniimpeerium viinapuuaedade ja veinimõisatega erinevates Itaalia piirkondades – Põhja-Itaalias Venetos ja Lombardias, Toskaanas Maremmas ja kuulsas Montalcinos ning Lõuna-Itaalias Puglias.
Kõike seda juhib Tommaside neljas põlvkond ja veinivalmistamisse on kaasatud koguni 9 liiget, mis iseloomustab pereettevõtte pikaajalisi traditsioone ja tugevust.

Tootja veebileht: http://www.tommasiwine.it/