Chapoutier Bila-Haut CdR Blanc 75cl

Tootefoto on illustreeriv Chapoutier Bila-Haut CdR Blanc 75cl
Küsi aastakäiku

Chapoutier Bila-Haut CdR Blanc 75cl

16,50 

Liitrihind: 22,00 /L

Toode saadaval

Soovid teavitust, kui toode on laos?

Saadame sulle meilile teavituse, kui toode on laos uuesti saadaval.

Prantsusmaa

Cotes du Roussillon

Maison M.Chapoutier

Kuiv

Kergelt täidlane

Valge

13.0% vol

10 - 12 °C

75cl

6

,

Kaitstud päritolunimetusega vein

3391180019362

Iseloomustus

Keskmise täidlusega kuiv vein Lõuna-Prantsusmaalt. Hästi põnevate marjade segu, tulemuseks mitmetahuline nauditav vein nii toiduga kui ilma. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Kala ja koorikloomad kooreses kastmes, hautatud jänes.

Kala
Linnuliha
Mereannid
Suupisted
Värsked juustud

Lisainfo

Aastast 1808, enam kui 200 aastat Rhone´ oru nõlvadel, ning täna ka Roussillon piirkonnas Prantsusmaal, Austraalias ja Portugalis, on Chapoutier perekond valmistanud veinimaailma tipp-saavutusi. Kõiki neile kuuluvaid veiniaedasid kultiveeritakse kas orgaaniliselt või biodünaamiliselt, et säilitada looduslik tasakaal ning väärtustada ja tuua veinides parimal viisil esile iga piirkonna unikaalne eripära – terroir – kombinatsioon pinnasest, kliimast, viinamarjast ja inimlikust faktorist.
Perekonna moto „Fac et Spera“ – tegutse ja looda – ilmestab nende veinivalmistamise filosoofiat kõige paremal viisil, kus veinimeistri roll on usaldada loodust, vaadelda, olla avatud ja „raamideta“ veini kujunemise juures. Seda kõige alumisest ja lihtsamast veiniklassist kuni kvaliteedipüramiidi tippudeni. Selles nende edulugu peitubki.
M.Chapoutier on maineka ajakirja Drinks International poolt valitud aastatel 2016, 2018 ja 2019 maailma juhtivaks Prantsuse veinibrändiks konkursil „The World´s Most Admired Wine Brands“.

Tootja veebileht: https://www.chapoutier.com/en/