138.00

Kategooria:

Kirjeldus

Tooteliik: Kaitstud päritolunimetusega vahuvein

Päritolu:

Nicolas Feuillatte elu on olnud suur seiklus. New Yorgist Tuneesiasse, sealt edasi Austraalia kaudu Champagnesse. Ta alustas oma karjääri lahustuva kohvi arendajana ja töötas hiljem diplomaadina Aafrikas. Teda nähti New Yorgi luksuslikku elu nautimas koos Sophie Loreniga ja golfi mängimas koos Kennedyte ja Arstoteles Onassisega.

Neljakümneselt tüdines Nicolas Feuillatte rikkalikust luksusest ja müüs oma kauni korteri new Yorgis Valentinole kolides ise fotograafiast inspireerituna Austraaliasse. Saatuslik telefonikõne muutis aga tem aelu lõplikult-ta oli pärinud 12ha maad Champagne aladel.

Esmalt tootis Nicolas šampanjat vaid oma headele sõpradele. 1976 aastal lõi aga juba ettevõtte Champagne Nicolas Feuillatte. “Champagne is for fun!”, ütles ta 1986 aastal kui ettevõte liitus Centre Vinicole de la Champagne´ga. Selle koostöö tulemusene tagas Nicolas Feuillatte endale laia viinamarjaressursi vaid parimatest marjadest.

Tootja: Champagne Nicolas Feuillate

Iseloomustus:

Nicolas Feuillatte Palmes D´or on 2006 aastakaigu šampanja.

Viinamarjad: 50% elegantset Chardonnay viinamarja ja 50% täidlase kehandiga Pinot Noir´i

Värvus: Kirgas elevandiluukarva, delikaatse kuid pideva mullliga.

Aroom: Aroom on mesiselt kreemine ja samaaegselt lilleline, on tunda küpset õuna, punaseid puuvilju ja piprasust

Maitse: Maitse on stiilselt täidlane, pähkline ning vürtsikas. Hea mineaalsuse ja intensiivselt pika järelmaitsega aastakäigu šampanja!

Sobib ideaalselt aperatiiviks, iseseisvalt nautimiseks kui ka erinevate roogadega. Maitseb hästi tiigerkrevettide, grillitud valge kala ja sushiga.

Serveerimine: Temperatuuril 10-12c

Alkoholisisaldus: 12%

Toote andmed: 75cl, kastis 6