7.50

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Tooteliik: Kaitstud geograafilise tähisega vein

Päritolu: Tšiili, Casablanca Valley

Tootja: Viña San Pedro S.A

Iseloomustus: Särava helekollase värvusega vein. Aroom on intensiivne, tunda troopilisi puuvilju, ananassi ja magusaid tsitruseid, millega seguneb mesine tammevanilli nüanss.
Maitse on hästi küpsenud kergelt magusate viinamarjade nüansiga, täidlane, kergelt tunda tammevaadis laagerdumisest tingitud rösti.

Toidusobivus: Ideaalne kaaslane erinevate mereandidega, hea grillitud kala ja krevettidega ning erinevate värskete salatitega.

Viinamarjad: Chardonnay

Serveerimistemperatuur: 11-13°C

Alkoholisisaldus: 13,5%

Toote andmed: 75 cl

1865. aastal vendade Correa Albano poolt Curicó orus asutatud Viña San Pedro on üks olulisim veinimaja Tšiilis, mis esindab Castillo de Molina, GatoNegro jt. brände. Castillo de Molina on Viña San Pedro esimene Reserva veinide sari, mis on tänaseks saavutanud mõjuka positsiooni nii Tšiilis, Ladina-Ameerikas kui ka Soomes. Veinisari keskendub iga konkreetse viinamarjasordi parimale spetsiifilisele päritolule läbi üheteistkümne Tšiili viinamarjakasvatuse piirkonna. Nende hulgas on näiteks Pinot Noir Curicó orust, Cabernet Sauvignon Cachapoal orust ja silmapaistev Sauvignon Blanc Elqui orust. Need on rohkelt auhinnatud kõrge kvaliteediga veinid, mis ületavad ka nõudliku veinihuvilise ootusi.

Tootja koduleht: http://www.castillodemolina.cl/