11.28

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tooteliik: Viin

Päritolu: Venemaa

Tootja: Synergy

Iseloomustus: Belenkaya on Venemaa enimmüüv viin, mis toodetakse originaalretsepti järgi kasutades vaid looduslikke koostisosi. Unikaalse filtratsiooni protsessi käigus läbib Belenkaya 13-meetri pikkuse söefiltri, mida läbides imab viin hapnikku ning saab endale ideaalsed maitseomadused. Belenkaya valmistamiseks kasutatakse puhtast ja tervislikku arteesia vett. Vesi toodetakse ettevõtte enda 200 meetri sügavustest arteesiakaevudest, mis on puuritud Siberi kvartskihtidesse, milledel on unikaalsed mineraalirikkad omadused. Tootmise käigus on kasutusel 9-astmeline kontrollsüsteem, mis tagab Belenkaya viina kõikumatu kvaliteedi ja autentsuse.
Belenkaya Zolotoja Vodka valmib originaalretsepti alusel puhtaimast veest ja kvaliteetsest Lux piiritusest. Puhta loodusliku vee pehmus ning väike kogus naturaalset mett toob järelmaitses esile unustamatult õrna nüansi, muutes Belenkaya Zolotoja Vodka eriliselt pehmeks ja hõrkjalt suupäraseks.

Tarbimissoovitus: Jahutatult parim puhtalt (10°C juures) või serveerituna jääga. Sobib suurepäraselt kerget salatite, seene- ning kalaroogade ja snäkkidega. Samuti Ukraina ning Vene köögi roogadega.

Alkoholisisaldus: 40%

Toote andmed: 50 cl