10.44

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tooteliik: Viin

Päritolu: Venemaa

Tootja: Synergy

Iseloomustus: Belenkaya on Venemaa enimmüüv viin, mis toodetakse originaalretsepti järgi kasutades vaid looduslikke koostisosi. Unikaalse filtratsiooni protsessi käigus läbib Belenkaya 13-meetri pikkuse söefiltri, mida läbides imab viin hapnikku ning saab endale ideaalsed maitseomadused. Belenkaya valmistamiseks kasutatakse puhtast ja tervislikku arteesia vett. Vesi toodetakse ettevõtte enda 200 meetri sügavustest arteesiakaevudest, mis on puuritud Siberi kvartskihtidesse, milledel on unikaalsed mineraalirikkad omadused. Tootmise käigus on kasutusel 9-astmeline kontrollsüsteem, mis tagab Belenkaya viina kõikumatu kvaliteedi ja autentsuse.

Belenkaya Vodka toodetakse originaalretsepti järgi kasutades vaid looduslikke koostisosi. Klassikaline kristallselge vene viin, mis valmib puhtaimast veest ja kvaliteetsest Lux piiritusest. Delikaatse aroomiga heas tasakaalus, äärmiselt pehme ja rikkaliku maitsega viin. Unustamatu ja rikkaliku maitsega viin on meeldivalt pehme ning heas tasakaalus.

Tarbimissoovitus: Jahutatult parim puhtalt shotina (10°C juures) või serveerituna jääga. Sobib suurepäraselt liha, kala roogade ning marineeritud kurkidega. Samuti Ukraina ning Vene köögi roogadega.

Alkoholisisaldus: 40%

Toote andmed: 50 cl