22.80

Kirjeldus

Tooteliik: Kaitstud päritolunimetusega vein

Päritolu: Itaalia, Veneto

Tootja: Antiche Terre Venete

Viinamarjasort: Corvina, Merlot Rondinella

Iseloomustus:Solo Passione vein valmib Corvina, Rondinella ja Merlot viinamarjadest. Intensiivse rubiinpunase värvusega veini kergelt vürtsikas lõhnabuketis kerkivad esile ploomi, kirsi ja vaarika aroomid. Kompleksne maitse pakub nii vanilli kui vürtsikust, mida toetab puuviljane mekk ploomi ning põldmarjade näol. Vein on küpsenud tammevaadis 6 kuud. Veini säilituspotentsiaal korralikus veinikeldris kuni 7 aastat.

Värv: Punane

Toidusobivus: Vein sobib ideaalselt enamike punaste lihade juurde, nii grillitult kui hautatult ning küpsemate juustudega.

Serveerimistemperatuur: 16-18°C

Alkoholisisaldus: 13,5%

Toote andmed: 300cl
*****

Lisainfo

Antiche Terre (eesti keeles “Iidsed maad”) veinimaja ajalugu ulatub tagasi 20. saj. algusse, kui Vittorio Sancassasi alustas oma valdustel viinamarjaistanduste ja oliivipuude kasvatamist. Kui kokku saavad kirg ja töö, loovad nad unikaalseid elulugusid nagu Vittoriol on: armastus oma maa vastu oli nii tugev, et ta pühendas kogu energia põldude, viinamarjaistanduste ja oliivipuude harimisele Valpantenas. Samasugune kutsumus veini vastu on liikunud põlvest põlve, läbi tema poja Sergio ning nõbu Luciano, kes pärast oma eklektilist eluviisi naases tagasi Hiinast suurepärase ärikogemusega ja otsustas järgida oma kodumaa ja traditsioonide kutsumust. Neil aastail tekib Lucianol koos teise veinilooja Degani perekonnaga idee ühendada kõik oskused ja kirg ühe nime alla. Riccardo Degani entusiasmi ja Luciano Sancassani kogemuste ning teadmiste sünergia on löönud särama veinimaja, mis muudab veini enamaks kui äri – elu kireks.