fbpx

Suupisted veini kõrvale Finewinest

Suupisted veini kõrvale Finewinest

2. aprill 2018
/ / /
Comments Closed

Suupisted veini kõrvale leiad Finewine ateljeest!

Finewine OÜ toob maale Frantoio di Sant’Agata di Oneglia Itaalia gurmeetooteid, mille hulgast võid leida nii oliive, päikesekuivatatud tomateid, artišokke kui ka erinevaid pateesid. Tegu on maineka perekonnaga, kel on 190 aastat pikk gurmeetoodete valmistamise ajalugu. Tootmises kasutatakse valdavalt pisikesi Taggiasca oliive, mis korjatakse käsitsi vahetult enne nende lõplikku valmimist ning sorteeritakse ja külmpressitakse samal päeval. See tagab aromaatse, naturaalse, puhta maitse ning oksüdantidest vaba oliivõli tootmise. Kõikide teiste toodete valmistamisel kasutab Frantoio samuti sedasama oliiviõli.

Kuna Frantoio ei tooda masstoodangut, siis on kvaliteet kontrollitud ning garanteeritud. See bränd omab tuntust üle maailma ning on kõrgelt hinnatud kokkade ning delikatesside importijate poolt. Nad kuuluvad eliitgruppi “Corporatione dei Master Oliari” mis tegeleb oliiviõlide teaduslike uuringutega ning kontrollitud tootmisega.

Meie valikust leiad ka Frantoio oliiviõlisid, pastat, soola ja balsamiäädikat. Kõike seda, mida ühe maitsva toidu valmistamiseks läheb tarvis!

Auhinnad:

Kõrgeim tunnustus “Ercole Olivario” kaubanduskoja poolt, klassifikatsioonina “puuviljane” (“fruity”) oliiviõli

Auhind  – COUNTRY FAIR Olive Oil of the World, – the “Oscars for the olive”,  L.A.

Suupisted veini kõrvale

 

Klassikalised suupisted veini kõrvale on erinevad juustud. Ka Finewine ateljees on väike juustukapp, millest võid leida meelepärase juustu veini kõrvale. Valikus on nii lamba- lehma kui ka kitsepiima juustud ning nende kõrvale sobivad moosid ja sinepid. Nendele, kes aga eelistavad pateesid on pakkuda määrdeid faasani-, sea-, kana- ja pardimaksast ja lihast.

Valiku tegemisel aitab teid meelsasti personal. Väikese spikri erinevate veinide ja juustude kokkusobivuse kohta leiad siit.

suupisted veini kõrvale

 

Comments are closed.

Finewine OÜ. Lõõtsa 5, Tallinn 11415, Ülemiste City. Tel: +372 5191 2127 info@finewine.ee

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkoholi tarbimine võib kahjustada Teie tervist.