fbpx

Primum Familiae Vini veinid ateljees

Primum Familiae Vini veinid ateljees

17. august 2015
/ / /
Comments Closed

Unknown Primum Familiae Vini (PFV) on maailma juhtivaid ja mõjukamaid veiniperekondasid ühendav rahvusvaheline organisatsioon, kuhu kuuluvad: Marchesi Antinori, Château Mouton Rothschild, Hugel & Fils, Joseph Drouhin, Miguel Torres, Egon Müller Scharzhof, Champagne Pol Roger, Famille Perrin, Tenuta San Guido, Vega Sicilia ja The Symington Family Estates.

PFV loodi Miguel Torres´e ja Robert Drouhin´i initsiatiivil 1992.aastal ja liituda saab ainult PFV kutse alusel, mille on ühtselt heaks kiitnud kõik liikmed. PFV on piiritletud 12. auväärt veiniperekonnaga, kes ühendavad mitmete põlvkondade veinivalmistamise kogemused ja sajanditepikkused traditsioonid.

PFV ühenduses olevatele perekondadele kuuluvad veiniaiad paiknevad parimatel kasvualadel üle maailma ning neis tegutsevad veinimõisad kuuluvad kõige väljapaistvamate ja preštiizikamate veinivalmistajate hulka. Nende veinid on olnud teerajajaks uutele veinipiirkondadele ja –kategooriatele, seadnud uusi standardeid ja väärivad kõrgeimat rahvusvahelist tunnustust.

PFV liikmete eesmärgiks on hoida ja edendada pereomanduses olevate veinimajade traditsioone ja väärtusi ning kindlustada nende ideaalide säilimine ja edasikandumine tulevastele põlvkondadele.

PFV on tänaseks enam kui 20.aastane – ”Arvestatav iga, kus väärikas tulevik on alles ees”, võtab kenasti kokku Julien Beaumarchais de Rothschild, PFV President 2012-2013.

Alates augustist on Finewine ateljee valikus 5 PFV organisatsiooni kuuluva veinimaja esinduslik valik: Marchesi Antinori, Château Mouton Rothschild, Hugel & Fils, Joseph Drouhin, Miguel Torres.

Finewine

photopfv-at-the-square

Comments are closed.

Finewine OÜ. Lõõtsa 5, Tallinn 11415, Ülemiste City. Tel: +372 5191 2127 info@finewine.ee

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkoholi tarbimine võib kahjustada Teie tervist.