Luksuslikult sametine

Gran Mirador

Gran Mirador veinipudelitel on kaunid sametised etiketid.
Need maitsvad ja tähelepanu tõmbavad punaveinid sobivad hästi aastalõpu peolaudadele.

Tooted on saadaval e-poes kampaaniahinnaga kuni 31.12.2023.

Gran Mirador veinisari tuli Eesti turule 2019 aasta kevadel.
Alates 2021. aastast on Gran Mirador punaveinid pilkupüüdvas ja luksuslikus sametetiketiga pudelis.
Sellest ajast alates on neid veine saatnud suur edu, tähelepanu ja tarbijate heakskiit.

  • Gran Mirador Red Blend – osa veini on küpsenud 4 kuud Prantsuse tammevaadis. Sellest tulenevalt on selle poolmagusa veini aroom ja maitsepalett vormitud kergelt täidlaseks ning sametiselt pehmeks. Veinis on rikkalikult viiteid arooniale, tumedatele kirssidele, saatjaks õrnad vihjed vanillile ja mündile.
  • Gran Mirador Reserva on veinisarja uusim punavein. Rubiinpunase värvusega ja stiililt poolkuiv. Aroomilt küps ja pehme, tunda erinevaid puuvilju, vanilli, tubakat ja šokolaadi, ka kerget magusust. Maitse täidlane, pehme ja kauakestev. Laagerdunud vähemalt 12 kuud Ameerika tammevaadis. Hea aregupotensiaaliga.
  • Gran Mirador Dark Blend on kirka tooniga poolkuiv vein. Aroomibukett on jõuline, kus lisaks tunda vihjeid küpsetele marjadele ja idamaistele vürtsidele. Osa veini on laagerdunud 6 kuud Ameerika ja Prantsuse tammevaatides. Maitsepalett kompleksne, mitmekihiline. Värskematele puuviljalistele nüanssidele sekundeerivad vürtsikamad aktsendid. Tänu mõõdukale tanniinsusele on veini struktuur heas tasakaalus.

2023 aasta suvel lisandusid valikusse ka kaks kergemat maitset – valge Gran Mirador Cuvee Fresco ja roosa Gran Mirador Cuvee Rosalia. Mõlemad veinid on iseloomult puuviljased, noored ja värsked ning õrna mulliga.

  • Gran Mirador Cuvee Fresco – imeõrna mulliga valge vein. Värvuselt helekollane roheliste varjunditega. Aroom puuviljane, tunda pirni, õuna ning tsitruseliste noote. Maitse puuviljane, noor ja värskendav.
  • Gran Mirador Cuvee Rosalia – kahvaturoosa värvusega ja õrna mulliga roosa vein. Aroom väga värske ja intensiivne, küpsete puuviljanüanssidega. Maitse samuti puuviljane, noor ja värskendav.
    Mõlemad veinid sobivad hästi aperitiiviks ja kõikvõimalike mereandide ning riisiroogade kõrvale. Serveerida jahutatult umbes 4ºC juures.

5-liikmelises veinisarjas on tänaseks kokku kaks poolkuiva ja kolm poolmagusat veini. Veinid sobivad hästi nii oma maitselt kui välimuselt aastalõpu peolauale!

Liitu Finewine uudiskirjaga,

et saada osa parimatest pakkumistest, kampaaniatest ning uudistest!