Tellimuse vormistamine

FINEWINE.EE veebipood müüb peamiselt alkohoolseid jooke, mistõttu on FINEWINE.EE veebipoodi lubatud külastada ning tellimust esitada ja vormistada ainult täisealistel isikutel, ehk vanuses 18 aastat ja vanemad. Tarbija vanuse kontrolliks nõuab veebipood FINEWINE.EE Tarbijalt kinnitust, et isik on vähemalt 18-ne aastane ning samuti nõutakse isikut tõendava dokumendi esitamist tellimuse kättesaamisel SmartPosti pakiautomaatidest (nõutav on Eesti Vabariigi ID kaardi olemasolu), samuti võib Tarbija vanust kontrollida kuller või Finewine OÜ müügikoha töötaja.

Tellimuse vormistamise sammud

  1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
  2. Ostukorvi vaates klikkige lingile „Siirdu kassasseˮ.
  3. Järgnevalt valige sobiv transpordiviis, sisestage tellimuse täitmiseks kohustuslikud isikuandmed ning valige maksmisviis.
  4. Täitke isiku- ja arveldusandmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud kaupade kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine. Maksmisel krediitkaardiga (Visa. MasterCard) suunatakse Tarbija pärast tellimuse vormistamist makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.
  5. Pärast valitud makseviisi edukat sooritust kuvatakse ekraanile tellimuse kinnitus ning saadetakse see ka kliendi poolt sisestatud e-maili aadressile. Ebaõnnestunud makseviisi kasutamise korral tellimuse käsitlus peatatakse ning pakutakse võimalust makset uuesti sooritada.
  6. Veebipoes tehtud tellimusi täidetakse tööpäevadel (E−R) kell 10.00−18.00 ning tüüpiliselt kulub tellimuse täitmiseks 1-3 tööpäeva. Kui tellimus on Kliendi poolt valitud transpordiviisiks ette valmistatud, saadetakse Kliendile ka vastavasisuline teade e-maili teel (“Teie tellimus on täidetud”). Juhul kui tellimuse täitmine võtab aega enam või tellimuse täitmisel ilmnevad mingid probleemid, võetakse Kliendiga ühendust ning lepitakse tellimuse täitmise tingimused kokku täiendavalt.

Liitu Finewine uudiskirjaga,

et saada osa parimatest pakkumistest, kampaaniatest ning uudistest!