fbpx

Botanic Premium London Dry Gin

Botanic Premium London Dry Gin

26. mai 2016
/ / /
Comments Closed

Üllatus džinnisõbrale – eksootiline maitse eksklusiivses pudelis. Uudisena kokteililõhnastaja.

Eesti džinni sõprade meeleheaks oleme turule toonud Botanic Premium London Dry Gini. Tegu on Inglise ja Hispaania ühistööna valminud põneva joogiga. Sajandivanust Inglise kolmekordset destilleerimissüsteemi traditsiooni järgides toodetakse selle džinni jaoks baaspiiritus, mis seejärel saadetakse Hispaaniasse maitsestamiseks. Lõpliku isikupära ja maitsebuketi omandabki džinn siis, kui joogile lisatakse enam kui 15 erinevat taimset komponenti, sealhulgas väga aromaatset ja haruldast tsitrusvilja, mis on saanud hüüdnimeks budakämmal ehk Buddha´s hand lemon (Citrus medica, sarcodactylis variety).

Kuigi selle kummalise välimuse ning inimsõrmi-ja kättmeenutava tsitruselise kodumaa on Kirde-India ja Hiina, pärinevad Premium London Dry Ginis kasutatavad viljad Ida-Hispaaniast. Vili on paksu koorega, happelise maitsega viljaliha on üsna vähe ning seemned ja mahl peaaegu puuduvad. Budakämmal on aromaatne ja mitte nii mõru kui tema liigikaaslased.

Botanic Premium London Dry Gin on toodetud käsitööna. Maitselt on jook kerge ja pehme, ülekaalus on kadakamarja, mandli ja eksootiliste tsitrusviljade noodid. Sobib ideaalselt mitmesuguste kokteilide valmistamiseks.

Lisaks on silmatorkavalt eriline ka Botanic Premium London Dry Gini pudel, mis on ebatraditsiooniliselt kuubikukujuline. Esimese hooga meenutab see hiiglaslikku parfüümipudelit ja tekitab seetõttu enamasti alati elevust ja rohket tähelepanu. Lihtsamaks käeshoidmiseks on pudelile disainitud spetsiaalne nn näpunurk. Gini eksootilisust rõhutatakse ka pudelil olevate reljeefsete elementidega –  seda kaunistavad Buddha peakuju ja tsitrusvilja puu.

Botanic Agua de Buda Spirits Drink-Spray ehk kokteililõhnastaja on valmistatud 100% eksootilisest ja tugevalõhnalisest tsitrusviljast Buddha´s hand lemon. Lõhnastaja tugevdab Botanic London Dry Gin´is sisalduva tsitrusvilja Buddha´s hand lemon aroomi ning unikaalset maitset, muutes džinnikokteili veelgi eksootilisemaks ja nauditavamaks!

Ideaalne ja huvitav kingituskomplekt džinnisõbrale!

  Botanic5Botanic8Botanic3Botanic2 Botanic6

 

Comments are closed.

Finewine OÜ. Lõõtsa 5, Tallinn 11415, Ülemiste City. Tel: +372 5191 2127 info@finewine.ee

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkoholi tarbimine võib kahjustada Teie tervist.