Silk & Spice Red Blend uued maitsed

Silk & Spice uued maitsed on saabunud Eestisse!

Populaarseim Portugali punavein Eestis – Silk & Spice Red Blend on saanud enda kõrvale võrdväärsed ja uued liikmed! Uued Portugali veinid pakuvad rikkalikke maitseelamusi. Silk & Spice Red Blend uued maitsed sobivad hästi aiapidudele, üritustele ja grilliõhtutele. Nüüd on saadaval ka valge veini austajatele uus Silk & Spice White Blend, mis viib teid eksootilisele troopikareisile.

Kolmas veiniperekonnaliige on Silk & Spice Road, mis pakub suitsusemaid, kergelt vürtsikaid noote ja on heas tasakaalus punavein. tasub kindalsti proovimist, kui teile ka eelnev Silk & Spice Blend meeldis. Sobib ideaalselt suvise grilli kõrvale!

  • Silk & Spice White Blend on tsitriinkollase, kergelt kuldse varjundiga valge vein. Aroomis ja maitses tulevad esile küpse virsiku, meloni ja valgete lillede noodid, mis on tasakaalustatud tammevaadis laagerdumisest tuleneva vaniljehõnguga. Pika, tasakaalustatud ja meeldiva järelmaitsega. Vein on osaliselt laagerdunud nii Ameerika kui Prantsuse tammevaatides.
  • Silk & Spice Spice Road on rubiinpunase värvusega vein. Aroom on üsna intensiivne, tunda küpseid tumedaid puuvilju, musta šokolaadi vürtsikate nootidega. Maitselt täidlane ja rikkaliku tekstuuriga, kus vürtsikus, tanniinid ja happesus on heas tasakaalus. Pika ja kauakestva järelmaitsega. Vein on osaliselt laagerdunud Ameerika ja Prantsuse tammevaatides.

Mõlemad veinid on gluteenivabad  ja sobilikud veganitele ning taimetoitlastele.

Pudeli etikettidel on kujutatud 15. sajandi Bengali lahte, suurima strateegilise tähtsusega lahte maailmas nn Aasia väravat, mis eraldab Lõuna- ja Kagu-Aasiat. Erinevate mereteemaliste elementidega (merekompass, karavell) soovitakse rõhutada ja tunnustada maadeavastaja Vasco da Gama ning teiste meremeeste ajaloolist seost Silk & Spice veiniga. On ju veinid oma nime saanud just nimelt 16. sajandi kaubandustee “Silk, Spice & Incense Route” järgi Euroopa ja Aasia vahel, kus kaubeldi selliste vürtsidega nagu muskaatpähkel, kaneel, nelk ja pipar. Paljusid neid maitseid ja aroome saab tunda ka neis punaveinides.

Silk & Spice brändi tooted: