Allahindlus!

€5.99

Kategooriad: , , .

Toote kirjeldus

Tooteliik: Geograafilise tähisega vein

Päritolu: Argentiina, Lavalle ja San Martin, Mendoza

Tootja:  Trivento Bodegas y Vinedos S.A.

Viinamarjad: 100% Sauvignon Blanc

Iseloomustus

Ostes Fair Trade märgistusega tooteid annate oma panuse toetamaks arengumaade väiketootjaid. Õiglane kaubandus aitab töötajatel ja põllumeestel teenida mõistlikku elatist kindlustamaks paremat elukvaliteeti. Fair Trade paneb paika minimaalse viinamarjade õiglase hinna, mis ei ole sõltuvuses kohalikest ega globaalsetest toorainete hindadest.
Trivento ostab selle veini viinamarjad väikselt grupilt põllumeestelt, kelle heaolu ohutaks muidu madal kasumlikkus ja ehitusprojektid.
Trivento Fair Trade Sauvignon Blanc meeldiv aroomibukett on tulvil roosa greibi ja metsalillede nüansse. Maitse pakub äratavat värskust ja mineraalsust.

Toidusobivus: Sobib suurepäraselt erinevate mereandidega või iseseisvalt aperitiiviks.

Serveerimistemperatuur: 12,5°C

Alkoholisisaldus: 8-10%

Toote andmed: 75 cl

***

Lisainfo

Trivento tähendab tõlkes kolme tuult, mis kaitsevad ja rikastavad Mendoza viljakaid veiniistandusi. Just siin sünnivad tõelised Argentina temperamendiga veinid. Trivento veinid on kiiresti kasvanud Argentina veinimajanduse parimaks ekspordiartikliks. 1996. aastal asutatud veinimajast on saamas Argentina veinide sümbol kogu Maailmas – tänapäeval võib neid veine kohata enam kui sajas riigis.

Tootja koduleht: http://trivento.com