Allahindlus!

€5.99

Otsas

Kategooriad: , , .

Toote kirjeldus

Tooteliik: Geograafilise tähisega vein

Päritolu: Argentiina, Luján de Cuyo

Tootja:  Trivento Bodegas y Vinedos S.A.

Viinamarjad: 100% Malbec

Iseloomustus:

Ostes Fair Trade märgistusega tooteid annate oma panuse toetamaks arengumaade väiketootjaid. Õiglane kaubandus aitab töötajatel ja põllumeestel teenida mõistlikku elatist kindlustamaks paremat elukvaliteeti. Fair Trade paneb paika minimaalse viinamarjade õiglase hinna, mis ei ole sõltuvuses kohalikest ega globaalsetest toorainete hindadest.
Trivento ostab selle veini viinamarjad väikselt grupilt põllumeestelt, kelle heaolu ohutaks muidu madal kasumlikkus ja ehitusprojektid.
Trivento Fair Trade Malbec näitab Argentiina tähtsaimat viinamarja parimast küljest: rikkalik aroom pakub sumedat marjasust ning mõõdukat vürtsikust. Külluslik ning heas tasakaalus vein, mille maitse on tulvil küpseid põldmarju. Lõpumaitse toob esile pehmed tanniinid.

Toidusobivus: Ideaalne kaaslane rostbiifi, rikkalike hautiste ning grillitud liha kõrvale.

Serveerimistemperatuur: 16- 18 °C

Alkoholisisaldus: 12,5%

Toote andmed: 75 cl

****

Lisainfo

Trivento tähendab tõlkes kolme tuult, mis kaitsevad ja rikastavad Mendoza viljakaid veiniistandusi. Just siin sünnivad tõelised Argentina temperamendiga veinid. Trivento veinid on kiiresti kasvanud Argentina veinimajanduse parimaks ekspordiartikliks. 1996. aastal asutatud veinimajast on saamas Argentina veinide sümbol kogu Maailmas – tänapäeval võib neid veine kohata enam kui sajas riigis.

Tootja koduleht: http://trivento.com