1.74

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Tooteliik: Siider

Päritolu: Rootsi

Tootja: Herrljunga Cider AB

Iseloomustus: Klassikaline Herrljunga õunasiider on tehtud vana, salajase retsepti järgi. Valmistatud naturaalsetest koostisosadest, pole lisatud kunstlikke lõhna- ja maitseaineid. Herrljunga õunasiider on puuviljase ja värske maitsega. Toote valmistamisel kasutatakse allika vett, mis pärineb Herrljunga kaevust, fermenteeritud ja fermenteerimata õunamahla (mahlasisaldus 26%) ning suhkrut.

Tarbimissoovitus: Herrljunga poolkuiv õunasiider on suurepärane seltskonnajook. Sobib suurepäraselt iseseisvalt nautimiseks kui ka värskete salatite kõrvale. Tarbida jahutatult.

Alkoholisisaldus: 4,5%

 

*+0,1€ pant

 

Lisainfo: Herrljunga Cider AB on Rootsi nr. 1 siidritootja aastast 1911. Tegemist on pikkade traditsioonidega siidritootjaga, ettevõte kuulub viiendat põlvkonda samale perekonnale. Herrljunga siider valmib väikeses Herrljunga nimelises külas Lääne-Rootsis Göteborgi vahetus läheduses. Ettevõte on tuntud toodete hea maitse ja kvaliteedi poolest. Tootmine toimub moodsa tehnikaga, austades vanu siidritootmise traditsioone – tulemuseks suurepäraselt karge ja selge rootsi stiilis siider. Tootmisel kasutatakse ainult kvaliteetset toormaterjali Euroopast ja pehmet vett Herrljunga külast, siidrid on ilma värv- ja lisaaineteta. Enam kui 100 aastase kogemusega siidrite tootmisega tegelevale ettevõttele on omistatud ka KRAV sertifikaat. KRAV märk näitab, et toode on toodetud orgaanilistest koostisosadest sh silmas pidades loomade heaolu, tervist ja keskkonnamõju. Nõuete täitmist kontrollitakse vähemalt korra aastas. EU Organic farming logo garanteerib, et iga kord ostes poest või tellides restoranist orgaanilist siidrit, võid olla kindel, et need on toodetud järgides nõudeid keskkonna mõjudele ja pidades silmas loomade heaolu. Ettevõte hoolib enda tarbijast ja soovib alati pakkuda kvaliteetset siidrit – parem maitsele, parem keskkonnale.