€1.32

Otsas

Toote kirjeldus

Päritolu: Suurbritannia

Tootja:  Franklin & Sons Ltd

Iseloomustus: Franklin & Sons käsitöö premiumklassi toonikud ja mikserid on komplimendiks väljapaistvatele käsitöönapsudele. Franklin & Sons Indian Tonic Water on delikaatne segu Ecuadorist pärit hiniinipuu koore ekstraktist, Staffordshire’i mineraalveest ja Inglise suhkrust. Elegantne mullijook on heas tasakaalus maitsega, karge ja värske stiiliga, pisut mõrkja alatooniga ning loob koos kvaliteetse giniga ideaalse maitsekoosluse.

Tarbimissoovitus: Franklin & Sons Indian Tonic Water sobib ideaalselt ginikokteilide valmistamiseks. See nauditav toonik sobib suurepäraselt karge ja värske maitsega Master´s London Dry Gin´i kaaslaseks.

Joogisoovitus: täida klaas jääga, vala jääle 4 cl Master´s London Dry Gin´i, pikenda Franklin & Sons toonikuga, lisa sidruniviil ja kaunistuseks veidi apelsini koort.

Toote andmed: 20cl

* +0,1€ pant

Lisainfo: Franklin & Sons unikaalseid jooke tutvustati esmakordselt 1886. aastal Londoni väikeses maiustuste poes Rickmansworth´i High Street tänaval. Üle 100 aasta hiljem on Franklin vendade poolt loodud ning viktoriaanlikku Inglismaad oma maitsetega üllatanud joogid taasavastatud ja -loodud tänapäevases tootesarjas.

Tootja koduleht: http://www.franklinandsonsltd.com/