1.93

Kategooria:

Kirjeldus

Tooteliik: Siider

Päritolu: Suurbritannia

Tootja: Aston Manor Cider Mill

Iseloomustus: Aston Manor tootevalikusse kuulub Crumpton Oaks kuiv õunasiider. Siider valmib Malvern Hillis asuvas tehases.
Crumpton Oaks kuiv õunasiider on karge ja värskendav, rikkaliku puuviljase karakteriga, mis vihjab tootmisel kasutatud magusa alatooniga mõrkjatele õuntele. Õunad kasvatatakse ja kääritatakse Crumpton Oaks nimelises farmis.

Tarbimissoovitus: Crumpton Oaks on 50cl purgis, mis teeb toote tarbimise mugavaks. Sobib suurepäraselt sea- ja kanaliha roogade juurde. Samuti kalaroogade ja juustude kõrvale nautimiseks.

Alkoholisisaldus: 5%

 

*+0,1€ pant

 

Lisainfo: Aston Manor asutati 1983. aastal ja on nüüdseks Inglismaa suurima iseseisev siidritootja. Aston Manor on 100% pereettevõte, kelle eesmärk on toota ainult parimaid tooteid. Tootevalikus on erinevad kvaliteetsed siidrid tavatarbijale kui ka premium tooted tõelistele gurmaanidele. Viljapuuaiast otse klaasi on siidritootja Aston Manori hüüdlause, mis iseloomustab ettevõttet tabavalt. Siidritootja Aston Manor omab ja kontrollib siidritootmise igat protsessi. Tootmine asub Birminghamis, puuviljaistandused asuvad Worcestershires ja Herefordshires ning toodete ladustamine ja villimine toimub Devonis. Märkimisväärsemad saavutused on 2013. aasta kevadel uue 1000 aakrilise puuviljaistanduse loomine, kokku istutati 350 000 uut istikut ning sõlmiti 25-aastane koostööleping farmeritega. Samal aastal alustati ka siidrivalmistamise tehnoloogia uuendamist, et valmis olla tootluse kasvuks ja parandamaks kvaliteeti veelgi. 2016. aastal omistati ettevõttele BRC AA* (British Retail Consortium) standart. Tegemist on kõrgeima rahvusvahelise standardiga, mida ettevõttele saab omistada. Justkui kõige eelneva kinnituseks võitis Aston Manor 2016. aastal 17 erinevat medalit.

Tootja koduleht: http://www.astonmanor.co.uk/