43.20

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tooteliik: Dzinn

Päritolu: Hispaania

Tootja:  Williams & Humbert

Iseloomustus Botanic Kiss on Botanic džinnide uusim liige, mis on toodetud Inglise teraviljast ja läbinud kolmekordse destilleerimisprotsessi. Botanic Kiss on valmistatud samadest komponentidest nagu Botanic Premium Gin (Buddha’s hand lemon, kadakamari, mandariin, tüümian, koriander, sidrun, kaneel, piparmünt, kummel, aniis, magus apelsin, mõruapelsin, mandel, kardemon, mango), ainult et roosa värvuse saamiseks on lisatud džinnile punaseid metsamarju (vaarikas, maasikas, mustikas). Maitsebukett on pehme ja elujõuline, milles on tunda magusaid marjanoote. Väga aromaatne, kerge ja kuiv.
Botanic on eriline ka oma silmatorkava ja suurt parfüümipudelit meenutava välimuse poolest. Lihtsamaks käeshoidmiseks on pudelile disainitud spetsiaalne nn „näpunurk“. Džinni eksootilisust rõhutatakse ka pudelil olevate reljeefsete elementidega – Buddha peakuju ja Buddha´s hand sidrunipuu.

Tarbimissoovitus: Botanic Kiss on üllatus kõikidele džinni sõpradele, kellele meeldib eksperimenteerida uute maitsetega ja kes naudivad erievaid kogemusi. Soovitame proovida erinevates kokteilides või värskendavate karastusjookidega nagu 7Up või Sprite. Traditsioonilisemal viisil tarbimiseks sobib Botanic Kiss hästi ka ainult jääga. Soovikorral lisatakse joogikõrs.

Alkoholisisaldus: 37.5%

Toote andmed: 70 cl

 

Lisainfo: Bodegas Williams & Humbertˇi ajalugu ulatub ligi 140 aastat tagasi. Veinikelder asutati 1877 aastal, sir Alexander Williams´i, suure šerri toodete austaja ja spetsialisti, ning Arthur Humbert´i, rahvusvaheliste suhete spetsialisti, poolt. Alates sellest ajast on nad suutnud säilitada algse ja kõrge kvaliteedi oma šerride, dzinnide, veinide ja brändide tootmises, mis on nende alustaladeks ka tänases Bodegas Williams & Humbert´is.
Bodegas Williams & Humbert on üks Jerez-Xérès-Brandy kvaliteedi eristamise protsessi rajajatest ja täna peetakse neid üheks maailma mainekamaks veinitootjaks.